Data Market

 

Data Market Hakkında

Türkiye’de bilişim sektörünün lider firmalarından biri olan Data Market, 1992’den beri çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğiyle, müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri bir bilgi teknolojileri ortağıdır. Finans, telekomünikasyon, perakende, sağlık ve genel sektörlerden birçok önemli referansı olan Data Market, sunduğu çözümlerle müşterilerine esneklik, çeviklik, verimlilik ve rekabet avantajı kazandırmayı hedeflemektedir.

150’nin üzerinde çalışanı, şubeleri, iştirakleri ve iş ortakları ile birlikte ülke çapında hizmet veren Data Market, kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Şikayet Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları ile belgelendirmiş ve başarılarını aldığı ödüllerle tescillenmiştir.​​

Data Market KVKK konusundaki tecrübesini sahip olduğu hizmet ve çözüm portföyüyle birleştirerek kurumlara KVKK’nın gerektirdiği dönüşümü yönetmeleri konusunda yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda kurumların ihtiyaç duyduğu tüm teknoloji çözümlerini ve danışmanlık hizmetlerini entegre olarak sunmaktadır.